Drzwi wewnętrzne drewniane, czyli stylowe rozwiązania
1 grudnia 2020
Drewniane drzwi wewnętrzne wysokiej jakości
1 grudnia 2020

Drzwi drewniane to nadanie wnętrzu efektu luksusu

Drzwi drewniane to doskonałe uzupełnienie aranżacji wnętrza, dlatego wybór drzwi drewnianych powinien być przemyślaną decyzją. Posłużą przez wiele lat. Powinny być trwałe, piękne i praktyczne.

Drzwi drewniane, czyli ciekawy klimat w pomieszczeniu

Mając na uwadze potrzeby klienta i wymagania estetyczne, każde drzwi wewnętrzne produkowane są na indywidualne zamówienie. W naszej ofercie znajdują się drzwi drewniane: jednoskrzydłowe, wieloskrzydłowe, otwierane tradycyjnie, przesuwne w budynkach czy systemy ścienne. Prezentowany model można dowolnie zmieniać pod względem koloru, rodzaju drewna i dekoracji, jeżeli wskazuje się na drzwi drewniane.

Wszystkie nasze drzwi drewniane są wykonane z regulowanych ościeżnic i tasiemkowych ramek, które zakrywają ściany. Drzwi drewniane to niezbędny element każdego domu, mieszkania, biura i innych obiektów. Skrzydła nie są już czysto praktyczne. W ostatnich latach dużym zainteresowaniem cieszy się również ich projekt, który powinien być w pełni dopasowany do układu wnętrza.

Dla klientów, którzy poszukują modeli wykonanych ze starannie wyselekcjonowanych surowców naturalnych, przygotowaliśmy różnorodne drewniane drzwi wewnętrzne, w tym drzwi pełnootwierane i szklane, przecenowe i zwykłe oraz przyścienne systemy przesuwne. Różnorodność modeli i opcji kolorystycznych ułatwia wybór produktów zarówno zgodnych z nowoczesnym stylem aranżacji wnętrz, jak i pasujących do klasycznych przestrzeni.

Za naszym pośrednictwem można indywidualnie dobrać wiele parametrów drzwi wewnętrznych – szerokość skrzydła, powierzchnię materiału lub bok. Drewno to materiał, który pozwala dowolnie kształtować kształty, dzięki czemu daje setki możliwości, nie tylko tworzenia funkcjonalności, ale także estetyki i dopasowania do stylu aranżacji wnętrza, jeżeli wskazuje się na drzwi drewniane. Jesteśmy obojętni na coraz poważniejsze problemy środowiskowe – dlatego naszą ofertę tworzymy w oparciu o ekologię.

Drewno i materiały drewnopodobne z tym wyróżnieniem pochodzą z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony, w których surowce są stale odwzorowywane.