Wykonujemy usługi montażu drzwi dębowych
Drzwi wewnętrzne dębowe
5 lipca 2019
Drzwi wewnętrzne Warszawa zalety materiału
1 grudnia 2020
Drzwi drewniane

Produkujemy głównie drzwi które są wykonane z drewna dębowego

Drwi wewnętrzne dębowe.

Dąb jako surowiec jest najlepszym drewnem do produkcji drzwi z drewna. Dąb jako drewno wiadomo ogólnie, jest to materiał bardzo wytrzymały. To idealny materiał do wyrobu trwałych wyrobów docelowych. Posiadamy duże doświadczenie w produkcji drzwi drewnianych i dlatego drewno dębowe jest przez nas najczęściej sugerowanym surowcem do produkcji drzwi.

Sezonowanie drewna dębowego.

Drewno dębowe podlega długotrwałemu procesowi aby było długo sezonowane. To dla nas najważniejszy proces, ponieważ niesezonowane drewno z którego są wytworzone drzwi po montażu po kilku miesiącach zaczyna podlegać procesowi “wysychania”, co ma automatycznie nieodpowiedni wpływ na dalsze użytkowanie takiego produktu. Drzwi zaczynają pracować oraz ulegają znacznemu odkształcaniu a nawet może dojść do znacznym pęknięć.

Takie praktyki są często stosowane przez amatorskie zakłady produkcyjne lub takie które nie chcą marnować zbyt wiele czasu na sezonowanie drewna. Jednak zawsze odbija się to na jakości produktu oraz na tym, że klient docelowo nie jest zadowolony z produktu docelowego.