SYSTEMY DRZWI - BEZPRZYLGOWE.


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, stale uzupełniamy naszą ofertę o nowe propozycje. Z tego powodu znajdą Państwo u nas, zarówno drzwi drewniane wewnętrzne klasyczne, jak i nowoczesne alternatywne rozwiązania, które na pewno będą świetnym uzupełnieniem wszelkich aranżacji. Oferujemy drzwi bezprzylgowe, które w ostatnich latach uważane są za jedne z najnowocześniejszych konstrukcji.

Wybierz nowoczesne rozwiązania

Drzwi bezprzylgowe idealnie wpisują się do stylu każdego domu, mieszkania, czy pomieszczenia biurowego. Krawędź zamkniętych drzwi, jest zupełnie gładka, dzięki czemu tworzy jedną płaszczyznę z ościeżnicą i co najważniejsze ukrywa zawiasy. Zatem zyskujemy praktycznie niezauważalny element wyposażenie wkomponowany w ścianę.

Drzwi bezprzylgowe i ich zastosowanie

Jeżeli chodzi o zastosowanie drzwi bezprzylgowych, to mają Państwo całkowitą dowolność, ponieważ możemy znaleźć rozwiązania, dopasowane indywidualnie do Państwa potrzeb. Jednak warto zaznaczyć, że ten rodzaj drzwi najczęściej stosowany jest w wąskich pomieszczeniach, które wymagają optycznego rozbudowania wnętrza. Dzięki temu przestrzeń wokół podłogi drzwi wydaje się pusta, a tym samym nieco większa.

Zwolennicy drzwi bezprzylgowych to najczęściej osoby, które chcą urządzić wnętrza w stylu nowoczesnym, industrialnym lub minimalistycznym. Popularność tego typu drzwi stale rośnie, dlatego firma Brylski, zamieściła w swoim katalogu nowoczesnych drzwi wewnętrznych wiele rozmaitych modeli drzwi bezprzylgowych, dedykowanych dla klientów, którzy mają różne upodobania i potrzeby. Wiele ciekawych inspiracji znajduje się również w naszym portfolio, które warto zobaczyć!

Z miłą chęcią odpowiemy na Państwa pytania dotyczące zarówno drzwi bezprzylgowych, jak i pozostałych, dostępnych w naszej ofercie. Służymy radą i doświadczeniem, które z pewnością pozwoli nam na wspólne znalezienie najlepszego rozwiązania!