SYSTEMY DRZWI - PRZYLGOWE - FELCOWE


Drzwi przylgowe to rozwiązanie, które możemy spotkać dziś w większości polskich domów i mieszkań. Na bazie naszego 30-letniego doświadczenia, możemy jasno podkreślić, że drzwi przylgowe są jednymi z najczęściej wykorzystywanych modeli w ostatnich dziesięcioleciach. Z tego względu nie mogło zabraknąć ich w naszej ofercie!

Co wyróżnia drzwi przylgowe Brylski?

Jeżeli zależy Państwo na tym, aby nadać wnętrzom ciekawy akcent aranżacyjnych, to z pewnością ten rodzaj drzwi będzie jednym z lepszych rozwiązań! Bez względu na to, czy urządzacie Państwo pokój dzienny, salon, biuro, sypialnie, czy łazienkę - ich wygląd, kolor i fakturę, możemy dopasować do Państwa indywidualnych potrzeb.

Drzwi przylgowe to te, których skrzydła wycinamy specjalnie w taki sposób, aby dokładnie przylegały do futryny. To wszystko jest możliwe za sprawą nowoczesnych technologii, których używamy do produkcji drzwi w naszej firmie. Dzięki takiej konstrukcji drzwi wyglądają niezwykle elegancko i lekko. Wyróżnia je również wyjątkowa szczelność akustyczna, jeżeli oczywiście wyprodukowane są z wysokiej klasy drewna takiego jak na przykład dąb, czy sosna.

Drzwi bezprzylgowe, czy przylgowe?

W naszej ofercie znajdą Państwo oba te rodzaje. Jednak, przed podjęciem ostatecznej decyzji, warto rozważyć każde rozwiązanie. Drzwi przylgowe w przeciwieństwie do bezprzylgowych wyróżniają się niezwykle charakterystycznym wykończeniem krawędzi skrzydła z wycięciem. Tak naprawdę, jeszcze do niedawna większość drzwi drewnianych wewnętrznych na polskim rynku, można było zaliczyć do przylgowych. Zarówno przy wyborze drzwi z przylgą, jak i bez, zapewniamy możliwość regulacji zawiasów oraz stworzenia projektu, dopasowanego pod indywidualne oczekiwania klientów.

Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania związane z tym rodzajem drzwi, służymy pomocą i wsparciem. Wspólnie z pewnością znajdziemy takie rozwiązanie, które idealnie wpisze się we wnętrza Państwa domów, mieszkań i biur!