SYSTEMY DRZWI - REWERSYJNE – Z ODWROTNĄ PRZYLGĄ.


W ofercie producenta drzwi brylskidrzwi.pl znajdują się również drzwi rewersyjne, które od lat cieszą się dużym zainteresowanie w przypadku aranżacji, zarówno domów, biur, jak i mieszkań. Aby jednak spełniały one oczekiwane funkcje, konieczne jest wdrożenie nowoczesnych rozwiązań technicznych, które stosujemy w przypadku wszystkich oferowanych przez nas drzwi. Od ponad 30 lat dbamy o najwyższą jakość obsługi oraz terminową realizację zleceń, co doceniają nasi klienci z całej Polski.

Jak działają drzwi rewersyjne?

Chociaż, na co dzień bardzo często otwieramy i zamykamy drzwi rewersyjne rzadko, kiedy wiemy, że noszą one tę konkretną nazwę. W trosce o Państwa komfort, poniżej w kilku zdaniach wyjaśniamy, czym cechuje się ten rodzaj drzwi, dostępny w ofercie naszej firmy.

Drzwi otwierane w systemie rewersyjnym, to te, które otwieramy do wnętrza ościeżnicy z efektem jednolitej płaszczyzny skrzydła. To sprawia, że uzyskujemy wrażenie takiego samego wyglądu drzwi, niezależnie od tego, w którym kierunku je otworzymy. Drzwi rewersyjne stanowią doskonałą alternatywę dla standardowego systemu. Należy pamiętać również o tym, że muszą być one wyposażone w niewidoczne zawiasy, które oczywiście dostępne są również w naszej ofercie.

Wiele osób decyduje się na drzwi rewersyjne Brylski, ponieważ stanowią one jednolitą powierzchnię z futryną, co stanowi ciekawy akcent aranżacyjny. Warto również wspomnieć, że kąt otwierania drzwi rewersyjnych wynosi maksymalnie 90 stopni.

Postaw na jakość

Drzwi w systemie rewersyjnym wymagają odpowiedniego doświadczenia i niezbędnych narzędzi, zarówno na etapie projektowania, jak i produkcji. Obecność naszej firmy w branży od tylu lat sprawia, że dokładamy wszelkich starań, aby nawet najmniejszy detal, został wykonany z największą precyzją.

Zachęcamy Państwo do zapoznania się ze zdjęciami naszych realizacji, w których również nie brakuje fotografii drzwi rewersyjnych, zaraz po zamontowaniu. Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania, również służymy wiedzą i wsparciem!